HPE Intel Xeon-Gold 6454S 2.2GHz 32-core 270W Processor P49654-B21
6,440.00 AED
SKU
P49654-B21
Category Processors
- Sold By : Cloudshare Tech
- Delivery Within 7 Working Days
| Brands | HPE |
|---|---|
| Condition | New Retail |
| Warranty | 1 Year |
| Specifications: | |
| Category | Proliant Processor |
| Sub-Category | Intel Xeon |
| Generation | G11 |
| Part Number | P49654-B21 |
| Products ID | 737316 |
| Product Type | Processor Kit |
| Processor Type | Intel Xeon |
| Processor Core | Dotriaconta-Core |
| Processor Qty | 1 |
| Clock Speed | 2.2GHz |
| 64-bit Processing | Yes |
| Thermal Design Power | 270W |
| Brands | HPE |
|---|---|
| Condition | New Retail |
| Warranty | 1 Year |
Related Products
Intel Xeon‑Silver 4208 (2.1GHz/8‑core/85W) Processor Kit for HPE ProLiant DL380 Gen10
175.00 AED Original price was: 175.00 AED.165.00 AEDCurrent price is: 165.00 AED.
Out of stock
Intel Xeon Gold 6248R 3.0GHz Twenty Four Core Processor